• Název společnosti

  Ekospol
 • Sídlo

  Dukelských hrdinů 747, 17000 Praha
 • Právní forma

  Akciová společnost
 • Identifikační číslo

  63999854
 • Zahájení činnosti

  05. 01. 1995
 • Obor činnosti

  Stavebnictví / architekturaNemovitosti / správa budov
 • Počet zaměstnanců

  50 - 99 zaměstnanců

O společnosti

Jsme lídr rezidenčního developmentu v České republice a patříme mezi 50 nejvýznamnějších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě.

Společnost byla založena v roce 1992 a během 28 let své existence si vybudovala silnou tržní pozici. EKOSPOL se jako jediný český rezidenční developer umístil v žebříčku TOP 100 nejstabilnějších firem v České republice a každoročně získal prestižní ocenění ČEKIA Stability Award v letech 2009 - 2012.

EKOSPOL je známý tím, že na výstavbu svých bytových domů nečerpá žádné bankovní úvěry a veškeré investice plně hradí ze svého vlastního kapitálu. Díky optimalizaci všech fází výstavby je proto schopen nabízet byty evropské kvality za bezkonkurenční ceny.

EKOSPOL patří mezi TOP české zaměstnavatele vzhledem k tomu, že nabízí jedny z nejvyšších mezd v České republice.

V souvislosti s naším dynamickým rozvojem hledáme nové zaměstnance, a to nejen zkušené profesionály ve svém oboru, ale dáváme šanci i talentovaným absolventům. Pokud jste cílevědomý a ambiciózní člověk, který je hvězdou ve svém oboru a má chuť se dále rozvíjet a uplatnit své schopnosti a kreativní myšlení, pak hledáme právě vás! Velmi schopní jedinci u nás dosahují výjimečného finančního ohodnocení v rámci motivační složky mzdy. Výjimkou nejsou ani milionové roční platy.

Zaměstnanecké benefity

ico-mealvoucher.png
ico-money.png
ico-education.png
ico-holiday.png
ico-doctor.png
ico-universal.png

Galerie

76 %
JobInsider skóre
Ocenění
REGISTERED_COMPANY badge
REVIEWS_TEN_PLUS badge