JobInsider /

Ochrana soukromí

Registrovaný správce osobních údajů

Společnost JobInsider s.r.o., která je provozovatelem portálu Jobinsider.cz se ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zaručuje, že nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, pokud jí je návštěvníci (uživatelé, zástupci společností) sami dobrovolně neposkytli, např. ve formě anket, registrace, soutěží apod.

Zavazuje chránit veškeré poskytnuté osobní údaje, neboť je považuje za přísně důvěrné, a na základě výše uvedeného zákona proto nemohou být bez výslovného souhlasu zveřejňovány, prodávány ani vyzrazeny třetím osobám, s výjimkou případů stanovených tímto zákonem.

Společnost JobInsider s.r.o., byla registrována jako Správce osobních údajů u Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) pod registračním číslem 00071681

Anonymita uživatelů

Nechceme dopustit, aby portál JobInsider.cz negativně zasahoval do osobních či pracovních životů našich uživatelů, i proto jsou veškeré reference zveřejněné zde na portálu anonymní . Vaše anonymita je pro nás důležitá. Každopádně potřebujeme alespoň minimální úroveň ověření zdroje, abychom byli schopni udržet objektivitu referencí a kvalitu portálu. Minimální úroveň ověření je fungující emailová adresa. Dále je možné se ověřit prostřednicvím sociální sítě jako je Facebook, Twitter nebo LinkedIn.

Vzájemná důvěra

Ochranu dat našich úživatelů bereme naprosto vážně. Při již zmíněném ověření při zadání reference jsou Vaše osobní informace uvedené v profilu uživatele chráněny a nejsou zveřejněny nikde na portálu ani jiným způsobem poskytovány třetím osobám.

Přenos dat přes HTTPS

Pro zvýšení bezpečnosti všech, šifrujeme data pomocí protokolu https , který zaručuje lepší ochranu osobních údajů a snižuje riziko zachycení a zneužití údajů třetí stranou.

Potřebujete vědět více?
Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.