JobInsider /

Proč registrovat společnost na JobInsider.cz

Co vám JobInsider nabízí?

Stylový profil

Inzerce

Zaměstanci

Ocenění

Statistiky

Kredit

Růst a rozvoj

Notifikace

Komunikace

Návštěvnost

Média

Support

Byznys i veřejné mínění. Myslete jen na to podstatné.

Proč založit profil společnosti

1. Nejdůležitější je být vidět

Ukažte lidem, že stojí za to u Vás pracovat. Zviditelněte Vaši společnost v několika rychlých a bezbolestných krocích! Vytvořte atraktivní profil, který vybízí k prohlédnutí, a zanechte zde vše podstatné, co chcete o Vaší společnosti sdělit. Nezapomeňte profil oživit vložením multimediálních souborů.

Proč založit profil společnosti

2. Síla komunikace

Zaměstnanci jsou stavebním kamenem každé společnosti a my věříme, že jejich názory Vám nejsou lhostejné. Zjistěte, co si o práci ve Vaší společnosti OPRAVDU myslí Vaši současní i minulí zaměstnanci. Získejte objektivní názor , ke kterému se jinak jednoduše těžko dostanete. Dejte jim zpětnou vazbu a najděte společnou řeč. Získejte nástroj pro zatraktivnění Vaší společnosti na pracovním trhu.

Proč založit profil společnosti

3. Technologie

Aplikací pokročilých funkcí a nových možností pracovní inzerce Vám usnadníme práci při získání vhodného kandidáta. Díky spolupráci s námi můžete svou energii soustředit pouze na výběr toho nejlepšího kandidáta. Využijte rozšířených možností svého profilu a obohaťte svou společnost o unikátní evaluační nástroje.

Proč založit profil společnosti

4. Jsme tu pro Vás

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Postrádáte v aplikaci něco konkrétního? Máte požadavek či přání, které jsme Vám sami dosud nenabídli? Pište a volejte kdykoliv. Vaše spokojenost je i naší spokojeností, a proto ke všem přistupujeme zodpovědně, individuálně a PŘEDEVŠÍM s nadšením.

Proč založit profil společnosti

5. Flexibilní spolupráce

Připojte se k nám a zjistěte, že JobInsider se dokonale přizpůsobí potřebám Vaší společnosti. Využijte všech výhod komplexního zázemí, podpory a nástrojů, které Vám JobInsider nabízí. Společnými silami podpoříme růst, rozvoj a zvýšení kreditu Vaší společnosti v očích Vašich zaměstnanců i v očích široké veřejnosti.