• Název společnosti

  Partners Financial Services
 • Sídlo

  Türkova 2319, 14900 Praha
 • Právní forma

  Akciová společnost
 • Identifikační číslo

  27699781
 • Zahájení činnosti

  23. 08. 2006
 • Obor činnosti

  Poradenství / audit
 • Počet zaměstnanců

  100 - 199 zaměstnanců

O společnosti

Partners Financial Services, a.s.(známá též pod zkratkou Partners) je česká akciová společnost poskytující finanční poradenství a zprostředkování prostřednictvím sítě finančních poradců. V Česku obsluhuje více než 390 000 klientů.

Založení společnosti Partners je spojeno se jmény ekonoma a publicisty Pavla Kohouta, Tomáše Prouzy, Kateřiny Volínové (roz. Palkové) a Jana Majera. V současné době jsou hlavními akcionáři partneři společnosti Radim Lukeš a Petr Borkovec.

Podle údajů z výroční zprávy společnosti překročil provizní obrat Partners v roce 2012 1,43 miliardy korun. Ve struktuře Partners působí 3600 finančních poradců a manažerů a společnost eviduje 390 000 klientů. Portfolio uzavřených produktů tvořilo v roce 2013 z 23 % investiční životní pojištění, z 22 % jednorázové investice do podílových fondů, ze 14 % neživotní pojištění aut a majetku a z 11 % pravidelné investice do podílových fondů.Zbytek smluv v portfoliu tvořily hypotéky, ostatní bankovní a úvěrové produkty, rizikové a úvěrové pojištění, penzijní produkty a stavební spoření. Do skupiny Partners Financial Services patří také společnosti Partners Media, s.r.o. se servery Peníze.cz a Finmag.cz, Partners investiční společnost, a.s., Partners akademie, s.r.o. a Partners FS v Polsku. Sídlo centrály společnosti Partners je v Praze na Chodově.

 

Zdroj: www.wikipedia.org

Galerie

Společnost zde v tuto chvíli nemá žádné multimediální soubory.

90 %
JobInsider skóre
Ocenění
REVIEWS_FIFTY_PLUS badge