• Název společnosti

  ADECCO
 • Sídlo

  Štětkova 1638, 14000 Praha
 • Právní forma

  Společnost s ručením omezeným
 • Identifikační číslo

  45806403
 • Zahájení činnosti

  14. 01. 1992
 • Obor činnosti

  Neznámo
 • Počet zaměstnanců

  2000 - 2499 zaměstnanců

Hodnocení společnosti

Platové ohodnocení
Benefity
Míra volného času
Možnost karierního růstu
Atraktivita lokality
Spolupracovníci
Pracovní prostředí
Jistota pracovního místa
2.2

Celkem 3 referencí. Z toho:

0 pozitivních
1 neutrálních
2 negativních

Zkušenosti zaměstanců

rachel-2.png
před 11 měsíci
Picker

Pracovala jsem v amazonu pres Adecco na pozici picker. Co se týče prace v Amazonu, tak me bavila a celkem to i uteklo. Co se ale tyce Agentury Adecco, tak s horsi Agenturou jsem se nikdy neseznamila. Absolutne nevedi co maji ve smlouve, s nicim co se tyce administrativy Vam nepomohou, jelikož nic nevi a neumi. Jedine co by jim slo tak je sedet na zadku a smskovat v pracovni dobe. Nehlede na to, ze 21.1.2018 jsem podepisovala v pul 4 rano ruzove prohlaseni s partnerem i s vypovedi. Jaksi nedopatrenim, nebo spis neschopnosti lidi, kteri pracuji v Adeccu se me ruzove prohlášení na rok 2018 jaksi ztratilo. Pracuji tam lide, kteri neumi dat ani papir do spravnych rukou. Po me vyzve, aby se podívali zpetne na kamerove systemy, mi bylo receno, ze k tomu nemaji oprávněni. Takze okradani lidi, kteri na ne vydelavaji penize je v pořádku, ale nedej boze, kdyby nekdo okradl je, to by se nejspis na kamerove systemy urcite radi podívali. Co na to rict ? Adecco nikdy vice.

Pracoval jsem zde po dobu
0 - 3 měsíce
Doporučil bych přátelům
Ne, nedoporučil
Pracoval jsem na pozici
Picker
Organizační složka
Neuvedeno
Je reference užitečná? Ano (0) Ne (0) Nahlásit zneužití
gavin-1.png
před 1 rokem
operátor infolinky

Jednoznačně nejhorší zaměstnání, které jsem kdy měl. Info linku vedou absolutně neschopní a neochotní lidé s naprostou absencí informací, empatie, vstřícnosti, znalosti psychologie a smyslu pro objektivní hodnocení zaměstnanců. Nejprve absolvujete zcela nedostatečné školení při kterém si Vaše "instruktorka" na info lince píše polovinu času sms.ky zatímco vy posloucháte jak se pravidelně utrhuje buď na vás, nebo na volající, kteří mají tu drzost jí při psaní svými otázkami rušit! Prioritou této činnosti totiž je co nejvyšší kvantita hovorů na úkor kultivované prezentace, zdvořilosti a všestranné kvality hovoru vůbec. Tomu samozřejmě odpovídá i délka cyklu školení. Vedle toho, že vaše školitelka reaguje stejně neurotickým, nevrlým způsobem na drtivou většinu věcí, které s volajícími posléze zcela nepřipraveni řešíte, na každý nedostatek - ať již domnělý či faktický - má tendenci zpochybňovat vaše schopnosti a shazovat vás, a to především před svými kolegy. Bohužel, veškerá školení jsou primárně v režii této osoby nemající ani to nejmenší ponětí jak ho umě provádět a tudíž probíhají v pochopitelné atmosféře enormního napětí a nejistoty. Vedle jejich pravidelných vrtoch k tomu ovšem výrazně přispívá i skutečnost, že od ní obdržíte pouze velmi kusé informace, relevantní k vyřizování hovorů. Od operátorů, kteří jsou u vás následně na náslechu při obsluze linky, se dozvídáte neustále nové a nové informace, které se vám nikdo z vedení neobtěžoval poskytnout. Další zajímavostí je fakt, že informace nejsou jednotné a každý říká něco jiného, což platí i (a zejména) pro vedení (jen druhý den po nástupu se dlouhý čas řešila na můj popud naprosto triviální záležitost týkající se klasifikace dotazů volajících a jelikož každý prováděl něco jiného, jistě si uděláte obrázek jak to asi ve firmě vypadá). Kromě toho vám vše sdělují během doby kdy komunikujete s volajícími, tudíž je třeba vnímat dva lidi najednou, což má přirozeně silný vliv na znění hovorů a moc vám nepomůže ani to, že současně zaznamenáváte charakter hovorů v nepopsatelně nepraktických a chaotických tabulkách. Od team leadera (vedoucí úseku) se žádné podpory také nedočkáte, kromě toho je to neuvěřitelný pokrytec, který s vámi dlouho neřeší nic jen proto, aby poté v jednu chvíli řešil úplně všechno co mu vadí, aniž by vás předtím na cokoli, jakkoli, upozornil. Prostě, nazývat kohokoli z vedení této sekce autoritou je opravdu sprostá urážka pro každého svědomitého a důsledného člověka na (nejen) obdobných pozicích. Na této práci není nic co bych mohl hodnotit kladně a silně doporučuji se jí vyhnout tím největším obloukem!

Pracoval jsem zde po dobu
0 - 3 měsíce
Doporučil bych přátelům
Ne, nedoporučil
Pracoval jsem na pozici
operátor infolinky
Organizační složka
Neuvedeno
Je reference užitečná? Ano (0) Ne (0) Nahlásit zneužití
boney-3.png
před 2 roky
Picker

Po odpracování dvou týdnu jsem zažádal o zálohu, vyplnil papír a další den mělo vše probšhnout schváleno / neschváleno.. bohužel další den mě bylo řečeno že zálohy tak za týden.. tak k čemu pak ta zaloha a plané sliby jsou ??

Pracoval jsem zde po dobu
0 - 3 měsíce
Doporučil bych přátelům
Ne, nedoporučil
Pracoval jsem na pozici
Picker
Organizační složka
Amazon
Je reference užitečná? Ano (0) Ne (0) Nahlásit zneužití