Jobinsider /

Nabídky práce

Filtr: Zatím ve filtru nic nemáte...

Aktuální volné pozice (0)

Nic nenalezeno

Těmto kritériím bohužel neodpovídá žádná pozice. Zkuste zvolit jiná specifika.

... a jsme na konci ;-)

Detail vybrané pozice

KOORDINÁTOR PRO NĚMECKO

4.6 HAPI s.r.o.

Zahraničí
Jiný
Plný úvazek
němčina
Práce na pracovní smlouvu

Popis nabízené pozice

Jsi zodpovědný, rád komunikuješ, baví tě práce s lidmi a máš chuť pracovat? Staň se součástí našeho týmu, ve kterém pro tebe máme super práci KOORDINÁTORA v Německu. Budeš pracovat na HPP, tvoje němčina musí být na úrovni B2 a tvá průměrná mzda bude 1500€ (složená ze základní a variabilní složky).

Tvá pracovní náplň:

  • tlumočení
  • plánovaní turnusů a dopravy zaměstnancům
  • práce na turnusy 20 dní v práci/10 dní doma
  • zabezpečování pořádku na ubytovně
  • komunikace s vedením firmy
  • budeš svým kolegům neustále k dispozici

Může nám to klapat pokud:

  • máš chuť pracovat a nebojíš se ukázat, co v tobě je
  • máš zkušenosti s vedením týmu a za sebou dobré výsledky
  • dokážeš motivovat kolektiv k lepším výsledkům
  • stavíš úspěch týmu nad úspěch jednotlivce
  • umíš komunikovat jak po telefonu, tak i písemně
  • tvým dobrým parťákem je auto

Co pro tebe uděláme my:

  • nehodíme tě do vody, naučíme tě plavat
  • tvé práce si budeme vážit, budeš přispívat k naplňovací vizí a cílů společnosti
  • dáme ti možnost kdykoliv se obrátit na tým zkušených kolegů
  • auto, mobil a notebook jsou samozřejmost
  • ubytování ve služebném bytě

Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Triptis, Německo

Máš zájem?
Prostě zavolej +420 730 898 940 nebo pošli životopis na people@hapi.team.

Lokalita

Tento inzerát už překročil dobu své expirace.

Zaměstnanecké benefity

ico-coffee.png
ico-mealvoucher.png
ico-holiday.png
ico-money.png
ico-transport.png
ico-doctor.png
ico-education.png
ico-notebook.png
ico-phone.png
ico-universal.png
ico-pig.png

Zaujala vás tato pozice? Tak neváhejte!

Hodnotili jste svou poslední pracovní zkušenost?
Podělte se o svůj názor s ostatními.