• Název společnosti

    enovation
  • Sídlo

    Sokolovská 695/115b, 186 00 Praha 8 - Karlín
  • Právní forma

    Společnost s ručením omezeným
  • Identifikační číslo

    27909751
  • Zahájení činnosti

    10. 01. 2007
  • Obor činnosti

    SlužbyVýzkum / vývoj / vědaPoradenství / audit
  • Počet zaměstnanců

    40 - 50 zaměstnanců

Online Marketing Specialist

Hlavní město Praha
Marketing, média, reklama a PR
Vhodné pro absolventy
Plný úvazek
Práce na pracovní smlouvu

Popis nabízené pozice

Do našeho marketingového týmu hledáme nadšence, který nám pomůže naplňovat a tvořit online marketingovou strategii. Pod tvá křídla bychom svěřili firemní webové stránky a také komunikaci s digitální agenturou dodavateli webových řešení.

Co očekáváme?

  • že víš, co je klíčové slovometa description a bounce rate
  • že víš, jak s výše uvedenými výrazy nakládat
  • že máš cit pro komunikaci s dodavateli
  • že máš marketingového ducha a nebaví tě stereotypní práce
  • že se vyznáš v prostředí GA
  • že rozumíš sociálním sítím
  • že máš přehled o možnostech online reklamy
  • že to nebude tvá první zkušenost s online marketingovými nástroji (nebo bude, ale rychle se učíš)

Výhodou bude:

  • praxe na obdobné pozici
  • praxe v B2B sektoru

Pokud tyto požadavky splňuješ, jsi žhavý kandidát/ka.

Co ti nabízíme?

  • zázemí dynamické a úspěšné firmy, mezi naše klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu
  • volitelný začátek a konec pracovní doby (fixní pracovní doba od 9:00-14:00 hod.)
  • výkonové bonusy
  • širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, neomezená dovolená, Sick Days, masáže, možnost příležitostné práce z domu, studijní volno a další)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned

Láká tě to? Zašli nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@enovation.cz. My se ti určitě ozveme.

Těšíme se. Adél, Nikča, Maruška a další…

Lokalita

Tento inzerát už překročil dobu své expirace.

Zaměstnanecké benefity

ico-car.png
ico-pig.png
ico-phone.png
ico-notebook.png
ico-gym.png
ico-education.png
ico-coffee.png
ico-transport.png
ico-doctor.png
ico-universal.png
ico-holiday.png

Zaujala vás tato pozice? Tak neváhejte!