Jobinsider /

Nabídky práce

Filtr: Zatím ve filtru nic nemáte...

Aktuální volné pozice (0)

Nic nenalezeno

Těmto kritériím bohužel neodpovídá žádná pozice. Zkuste zvolit jiná specifika.

... a jsme na konci ;-)

Detail vybrané pozice

Event Sales Manager

4.2 enovation s.r.o.

Hlavní město Praha
Marketing, média, reklama a PR
Plný úvazek

Popis nabízené pozice

Rozjet nový eventový prostor v Praze byl vždy tvůj sen? Pomůžeme ti ho splnit.
Staň se hlavou i srdcem našeho projektu.

Vzhledem k vysokému počtu pořádaných akcí naší společností jsme se rozhodli otevřít vlastní eventový prostor, který bude sloužit nejen pro interní účely. Bude ideální pro pořádání menších i větších akcí, a proto hledáme zkušeného a proaktivního Event Sales Managera, který nám pomůže celý projekt nastartovat.

Tvá práce:

  • odpovědnost za vznik nového eventového prostoru a řízení tohoto projektu
  • strategické plánování provozu eventového prostoru
  • prezentace a propagace prostor, obchodní zajištění
  • komunikace a obchodní jednání s potenciálními klienty
  • úprava služeb a nabídky klientům na míru
  • evidence nákladů a výnosů
  • reporting všech potenciálních i realizovaných eventů, vč. jejich rozpočtů
  • koordinace od poptávky, přes realizaci až po finální fakturaci
  • odpovědnost za organizaci a průběh pořádaných eventů

Co požadujeme:

  • musíš se v oblasti event managementu cítit jako ryba ve vodě
  • samostatnost, vynikající komunikační schopnosti, spolehlivost
  • chuť podílet se na vybudování nového produktu
  • pokročilé zkušenosti s budgetingem a reportingem
  • zkušenosti s vedením obchodních jednání v B2B
  • strategické uvažování
  • reprezentativní vystupování
  • orientaci na eventovém trhu

Co ti nabízíme?

  • zajímavou a pestrou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu
  • volitelný začátek a konec pracovní doby
  • zajímavé platové ohodnocení, které bude vázáno na podíl na zisku projektu
  • širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, neomezená dovolená, Sick Days, masáže, možnost příležitostné práce z domu, studijní volno a další)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned

Lokalita

Tento inzerát už překročil dobu své expirace.

Zaměstnanecké benefity

ico-car.png
ico-pig.png
ico-phone.png
ico-notebook.png
ico-gym.png
ico-education.png
ico-coffee.png
ico-transport.png
ico-doctor.png
ico-universal.png
ico-holiday.png

Zaujala vás tato pozice? Tak neváhejte!

Hodnotili jste svou poslední pracovní zkušenost?
Podělte se o svůj názor s ostatními.