Jobinsider /

Nabídky práce

Filtr: Zatím ve filtru nic nemáte...

Aktuální volné pozice (0)

Nic nenalezeno

Těmto kritériím bohužel neodpovídá žádná pozice. Zkuste zvolit jiná specifika.

... a jsme na konci ;-)

Detail vybrané pozice

Marketing Communication Specialist/Manager

4.2 enovation s.r.o.

Hlavní město Praha
Marketing, média, reklama a PR
Plný úvazek
Práce na pracovní smlouvu

Popis nabízené pozice

Rosteme a tak rozšiřujeme marketingový tým. Hledáme posilu, která zaštítí zejména přípravu kampaní, directovou komunikaci a jejich vyhodnocení. Hledáme kreativce s duší analytika.

Co práce obnáší?

  • přípravu kampaní
  • přípravu marketingových databází a jejich filtraci
  • práci s cílovými skupinami
  • hledání nových komunikačních cest
  • mailingové rozesílky
  • vyhodnocení kampaní a analýzy výsledků
  • každodenní práci s excelem

Co očekáváme?

  • že máš marketingového ducha a nebaví tě stereotypní práce
  • že máš cit pro komunikaci s dodavateli
  • že máš min. SŠ vzdělání
  • že jsi komunikativní
  • že máš elán a chuť se učit

Na nadupaném CV značkami světového formátu si nepotrpíme. Pokud jej ale máš, super! Důležité je pro nás nasazení, selský rozum a zájem o marketing. Spousty věcí tě můžeme naučit, na oplátku budeme ale rádi, když i ty něco naučíš nás.

Výhodou ti může být:

  • že máš zkušenosti na obdobné pozici
  • že máš zkušenosti v B2B sektoru
  • že se vyznáš v prostředí GA

Co ti nabízíme?

  • zázemí dynamické a úspěšné firmy, mezi naše klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu
  • volitelný začátek a konec pracovní doby (fixní pracovní doba od 9:00-14:00 hod.)
  • výkonové bonusy
  • širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, neomezená dovolená, Sick Days, masáže, možnost příležitostné práce z domu, studijní volno a další)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned

Láká tě to? Zašli nám svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@enovation.cz. My se ti určitě ozveme.

Lokalita

Tento inzerát už překročil dobu své expirace.

Zaměstnanecké benefity

ico-car.png
ico-pig.png
ico-phone.png
ico-notebook.png
ico-gym.png
ico-education.png
ico-coffee.png
ico-transport.png
ico-doctor.png
ico-universal.png
ico-holiday.png

Zaujala vás tato pozice? Tak neváhejte!

Hodnotili jste svou poslední pracovní zkušenost?
Podělte se o svůj názor s ostatními.